Sünger Bob izle

Fatih Dizisi 1. bölüm izle

Posted Ağustos 18th, 2013 by admin

Fatih Dizisi 1. bölüm izle

Fatih dizisi 1. bölüm çıktığı gün sitemize eklenecektir. Fatih 1. bölüm izlemek isteyen ziyaretçilerimizin sitemizi takip etmeleri dizi çıkar çıkmaz izlemelerini sağlayacaktır. Fatih ilk bölüm izlemek için sabırsızlanan bir çok misafirimiz var. Bizimde duygularımız sizinle aynı. Fatih dizisi ilk bölüm izlenmeden senaryosu çıkar çıkmaz sitemizde olacak.

Fatih izleyenlere müjde olarak artık dizi çıkma aşamasında. Dizinin fragmanlarından anlaşılacağı kadarıyla ve dizinin yapımcısının yaptığı açıklamalar doğrultusunda Muhteşem Yüzyıldaki eksiklerin bu dizide olmayacağı yönünde. Yani Fatih’i at üstünde görebileceğiz. Bu bile diziyi izleyenler için yetecek gibi. Çünkü Kanuni’nin sadece aşk hayatının anlatılması ve saraydaki kadın kavgasından öteye gidemediği düşünülen bundan dolayı da bazı kesimlerin de sürekli tepkisini çeken Muhteşem Yüzyıla rakip olarak düşünülen Fatih 1. bölüm izlediğimizde olayların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu göreceğiz. Dizi fatih’in hayatını anlatırken hangi yaştan başlayacağı ve büyük fetihi de içine alıp almayacağı ise ayrıca merak konusu. Çünkü görkemli bir savaş sahnesi için görkemli de bir bütçenin gerektiğini herkes biliyor. Bu sorular içinde Fatih dizisini merakla beklemeye  devam ediyoruz.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>